Všechny kategorie

E-mail: [chráněno e-mailem]

Tel: +86 731 8512 2549

EN

Domů>Novinky>Novinky z oboru

Nejlepší čínská nemocnice XiangYa preferovala lékařský negatoskop Jinde Tech

Čas: 2017-12-21 Hity: 58

Nejlepší čínská nemocnice XiangYa preferovala lékařský negatoskop Jinde Tech

Aby bylo možné přesně diagnostikovat filmy pacientů a snížit počet chybných diagnóz a chybných diagnóz, mnoho nemocnic se rozhodlo pro lékařský negatoskop vyrobený společností Jinde Tech. Jako prestižní nemocnice nejvyšší úrovně v Číně Xiangya používá vysoce kvalitní lékařský negatoskop Jinde. A mnoho známých nemocnic, jako je nemocnice pro rakovinu provincie Hunan, nemocnice Xiangya zakoupilo lékařskou produkci lékařského negatoskopu Jinde.

Xiangya Hospital of Radiology v roce 2013 jako celá rekonstrukce, Jinde lékařský negatoskop vyhrál v nabídce způsobit vynikající kvalitu, pečující služby, rozumnou cenu.

xiangyafuy

                        Nemocnice Xiangya s umístěním budovy lékařského negatoskopu Jinde

xiangya-JD

          Nemocnice Xiangya s obrázkem instalace lékařského negatoskopu Jinde na operačním sále

Jinde Tech, více než 12 let specializující se na výrobu lékařského negatoskopu (také známého jako LED filmový prohlížeč, čtečka filmů), využívající nejpokročilejší technologii LED podsvícení, samostatně vyvinuté elastické silikonové klipsové zařízení, energeticky účinnější, šetrnější k životnímu prostředí a odolnější.

Pokud máte zájem nebo máte nějaké dotazy ohledně lékařského negatoskopu Jinde, navštivte prosím naše webové stránky přímo na adrese www.view-box.com. Klikněte na tlačítko online služba nebo zanechte zprávu. Jinde Tech poskytuje špičkový negatoskop, intimní poradce pro celý váš proces.