Všechny kategorie

E-mail: [chráněno e-mailem]

Tel: +86 731 8512 2549

EN

Domů>Novinky>Firemní zprávy

2020 Arabské zdraví

Čas: 2020-02-26 Hity: 171

Jinde Tech LED negatoskop a plazmový vzduchový sterilizátor se vystavují na mezinárodní výstavě Arab Health 2020. Arab Health je největší setkání odborníků z oblasti zdravotnictví a obchodu v regionu MENA. Očekává se, že ročník 2020 přivítá více než 4,200 103,000 vystavujících společností a 150 XNUMX účastníků z více než XNUMX zemí. 

Jinde-JINDE-Negatoskop-Lydia

Jinde Tech se zúčastní této mezinárodní výstavy Arab Health 2020 ve dnech 27.–30. ledna v Dubajském mezinárodním kongresovém a výstavním centru. Na této výstavě představíme naše produkty LED negatoskop a Plazmový vzduchový sterilizátor.

Jinde-Sterilizer-Negatoskop-Lydia

                   Jinde Tech LED negatoskop a plazmový vzduchový sterilizátor ukazuje na Arab Health 

Jinde Tech, více než 12 let specializující se na výrobu LED negatoskopu (také známého jako LED filmový prohlížeč, čtečka filmů), využívající nejpokročilejší technologii LED podsvícení, samostatně vyvinuté elastické silikonové klipsové zařízení, energeticky účinnější, šetrnější k životnímu prostředí a odolnější.


Pokud máte zájem nebo máte nějaké dotazy ohledně lékařského negatoskopu Jinde, navštivte prosím naše webové stránky přímo na adrese www.view-box.com. Klikněte na tlačítko online služba nebo zanechte zprávu. Jinde Tech poskytuje špičkový negatoskop, intimní poradce pro celý váš proces.